Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A counter strike global...

Zsoltikozma kérdése:

A counter strike global offensive játékhoz kérnék valami tippet, trükköt adni hogy hogyan is kellene jól célozni? Jól lőni? , taktikázni.

Figyelt kérdés
Régen sourcet játszodtam ott minden simán ment,nem soroztam mint az őrült hanem egy két golyót beleeresztettem aztán elmentem egy kicsit jobbra v balra,attól függ,utána megint 1-2 golyó aztán vége volt,igy simán aláztam minden szerveren mindenkit.Most a cs:go-ban ugyanezt a teknikát próbálom alkalmazni,de egyáltalán nem müködik,és mindent amit próbálok semmi nem jön össze.Egy logitech m100 egérrel játszom jelenleg(1000)dpi

2014. júl. 29. 16:04
 1/1 anonim válasza:

Gyakorlás kérdése, és menni fog ugyanaz itt is mint a Sourceban. Én 1.6-oztam több mint 6 évet, és nagyon furcsa volt a GO-ra átállni, de minél többet játszok vele, annál inkább kezdek ráérezni.


Javaslom, hogy próbálgasd ki a fegyvereket, válaszd ki a kedvenceidet, amivel úgy érzed, hogy jól tudsz lőni, és azokat "erőltesd".


Illetve tippeket találsz még (angol nyelven) a CS GO Community HUB oldalán.

2014. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!