Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbank miért nem enged be?...

Netbank miért nem enged be? Azt írja ki hibás felhasználónév vagy jelszó, pedig minden jó, valamikor beenged valamikor nem pedig ugyanazt használom. Sűrgősen utalnom kéne, de nem tudok mert épp megint nem enged be. Kezdek kiakadni.

Figyelt kérdés
Voltam a bankban, hogy szóljak, de azt mondták minden rendben. Később jó lett pár napig be tudtam lépni, de most megint nem. Banknál nem adnak hasznos segítséget. "jóaz" Ötletek? (pátria takarék)

2014. júl. 29. 20:08
 1/2 Polipeter ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. tényleg iszonyat idegesítő.

De vélhetően tényleg mi rontunk el valamit...

Nem tudom, hogy előre megkapod e a jelszavadat, vagy van egy "tokened" amin minden belépés előtt új jelszót kérsz.

Ha előre megadott adatokkal próbálsz belépni, nézd meg, hogy ahogy másolod nincs e szóköz a felhasználónév/jelszó előtt/után.

Ez elég gyakori gond...

Csak vigyázz, hogy ki ne tiltson, mert akkor mehetsz be, vagy telebankot kell hívni

2014. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tiltott ki, már beengedett, csak később próbáltam meg, mindent jól írtam előzőleg is. Megoldódott egyenlőre... remélem a közeljövőben nem dilizik be megint
2014. júl. 29. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!