Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tükrözni a...

Hogyan lehet tükrözni a képernyőt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet tükrözni a képernyőt?Itt arra gondolok, hogy láttam videókban hogy tükrözve van a képernyő.Nem tükrözési effekt mert csak úgy van tükrözve, hogy pl az ablakbezárása meg a tálcára lerakása átkerül jobb oldalra meg minden átkerül ami jobb oldalt volt bal oldalra ami bal oldalt volt jobbra.Szóval ezt szeretném hogy a szöveg ne legyen tükrözve az ugyan úgy maradjon csak pl az x kerüljön fel a jobb felső sarokba a start a jobb alsó sarokba stb.Remélem érthetően fogalmaztam :S

#Windows #tükör #tükrözés #windows trükkök #windows baj
2014. júl. 30. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A teljes igazság a gpu gyártód display control paneljében van.
2014. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ott kerestem de nem találtam :S egy Nvdidia Gefirce Mx/MX 400-asról van szó
2014. júl. 30. 07:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Geforce*
2014. júl. 30. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
nvidia kezelö pult
2014. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ott kerestem de enm tudom hol van de most egy ati radeonom van és ott sem találom
2014. aug. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!