Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egyesíteni a ....

Patador kérdése:

Hogyan tudom egyesíteni a . R00;. R01 fájlokat?

Figyelt kérdés
Letöltöttem torrenten egy fájlt amiben egy játék van. Van a mappán belül egy .rar tömörített mappa, azt tudom kezelni, de van egy .sfv fájl és 63 ilyen fájl, hogy: .r00. Elkezdtem utánuk olvasni de nagyon ködösnek véltem a leírásokat, úgyhogy gondoltam inkább megkérdezem.

2014. júl. 30. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, telepítesz egy WinRAR-t, belemész vele az .R00 fájlba (vagy a .RAR-ba) és kicsomagolod belőle a tartalmát. A WinRAR felismeri, hogy ez a sok fájl egyetlen archívum, csak feldarabolva, meg fogja oldani.
2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

WinRAR-ral

Ha van .rar kiterjesztésű, azt kell megnyitni, kicsomagolni vele.

Ha nincs, akkor valószínűleg a .r00-st.

2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos, a 7zip-et használom, nemtudom, hogy jó-e. de ha ráklikkelek jobb egérgommbal akkor azt írja hogy nem ismeri fel a fájlt, mint darabolt fájl része
2014. júl. 30. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

A fent említett programot használd, szerintem az annak a saját daraboló megoldása.

A 7ZIP meg valószínűleg egy másikat akar használni, ráerőltetni erre...

2014. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> nemtudom, hogy jó-e. [...] nem ismeri fel a fájlt


Hát pedig elég egyértelműen látszik, hogy nem jó.

2014. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a kérdés lezárva, tényleg az a program kellett hozzá. Igazad/Igazatok volt. csak próbáltam nem letölteni több programot a gépre mert már így is vírusveszélyes... Mindenesetre köszönöm nektek ;)
2014. aug. 2. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!