Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG Optimus L7 P700-as telefont...

LG Optimus L7 P700-as telefont, ha online rendelem, akkor valóban jó árban jövők ki?

Figyelt kérdés
Jól értelmezem, hogy össz vissz rendelve kb 33-34-35 ezer forint? Nem igazán vagyok jártas ebben... szóval csak ezért kérdezem. Akinek van ehhez hasonló telefonja, mik a tapasztalatok?
2014. aug. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol akarod megrendelni?
2014. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk árukeresőkön én is olyan árakat láttam.

Egyrészt ahogy nézem, már régebbi telefon.

Másrészt ezek kisebb boltok, ezért erősen ajánlott utánaolvasni vagy akár itt megkérdezni, hogy milyen véleménnyel vannak róla az emberek...

Néha sok rosszat lehet hallani az ilyenekről (nem adnak garancialevelet, hasonlók...)

2014. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A wwww.xxlgsm.hu oldalról rendeltem a telót. A hozzászólásoknál elvileg elégedettek voltak a vásárlók :)
2014. aug. 1. 14:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem az, hanem a gsmstar.hu oldalról lett rendelve. Ez Gruvex kft. Róluk írták, hogy megbízhatóak..
2014. aug. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!