Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halál, állandó leállás mi...

SilentWolfHUN kérdése:

Kék halál, állandó leállás mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mai nap reggel kékhalállal kezdett dél-délután meg most már csak lazán leáll, majd újraindítsa automatikusan magát.

Mi baj lehet vele?



#számítástechnika #lefagy kékhalál
2014. aug. 3. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltöttél le előtte bármit netről? Szerintem vírus
2014. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*újraindítja


Azért ilyen súlyos vírust szerintem elég ritkán lehet találni. Inkább csak behalt valamid. Talán a videókártyád. De el kellett volna olvasni a hibakódot kékhalálnál.

2014. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Makker bolha ***** válasza:

Ha kek halalt kap a gep eleg valoszinu hogy nem is kapcsol be! Nekem is volt egy hasonlo amikor kek kepernyo ugrott ki valamit kiirt az egesz kepernyomre es ujraindult es egesz nap ezt csinalta! De ez nem kek halal volt. Ha nezted mit irt ki akkor hasonlithatod a neten talaltakal pl. google be irod hogy "blue screen" -ha egyezik akkor lehet de szerencsed lehet mivel kek halal utan nem szok bekapcsolni a gep. Tonkremehet a HDD ...


Bocsi ekezetek nelkul irok de telon nincs kedvem :(

2014. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kék halál után nem kapcsol be, de előtte igen.
2014. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!