Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Notebookot?...

Tudtok ajánlani Notebookot? dell, acer, asus, toshiba, hp (egyedül lenovot nem szeretnék)

Figyelt kérdés

egyetemista lány vagyok, de nem mozgok otthonosan a számítástechnika világában.

Tudtok nekem 110-130 000 ft közötti laptopot ajánlani?

a DELL márkáról jókat olvastam, de sajnos a leírás egyéb részei (processzor száma, vagy videokártya típusa) nem sokat mond


Köszönöm!!



2014. aug. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnél Lenovo-t? Én mindenkinek azt ajánlom, mert a tapasztalatok alapján az a legjobb :D

Az ASUS-szal nekem csak bajaim voltak, a Ttoshiba, HP meg ilyen-olyan téren elég buta.

Ha egyáltalán nem akarsz Lenovot, akkor Dell vagy Acer.

2014. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát, igen, én is mindig ezt hallottam , de eddig kétszer befürödtem vele :)én vagyok a peches 1%


és milyen fajtát ajánlasz dellből, acerből?

2014. aug. 3. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Acert, Toshibát érdemes elfelejteni, hűtésük és gyenge anyaghasználatuk miatt nagyon gyorsan ipari hulladékká tudnak változni. Ebben az árszegmensben Asus és HP is felejtős. Lenovo-ból is vannak felejthető darabok, lehet pont olyanokkal találkoztál eddig. :) Valamint minden gyártónak minden termékéből lehetnek hibás példányok, ezt sem szabad elfelejteni. Én ajánlataim:


Legolcsóbb normális lehetőség (én ennél azért feljebb mennék, meg a kereted is engedi átugrani ezt): [link]


Többihez pedig jó lenne tudni, akarsz-e valami Sims vagy hasonló kisebb játékokkal játszani, vagy bőven elég, ha böngészőben futtatható bármit elvisz.


Játék nélkül (ez kék fedelű, van ezüstben is ugyanez ugyanennyiért): [link]


Minimalista játékhoz (ez is van több színben ugyanúgy): [link]


Mégegyszer, a játék nélküliség azt jelenti, hogy böngészőben futó flashes játékokkal azért elbír, csak külön telepíthetőekkel nem igazán.

2014. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én az acert kerülném...ahogy olvasgattam és keresgéltem anno, ÁLTALÁBAN erről mondták a legtöbben, hogy gyakran kerül szervizbe...ha lenovot nem akarsz, akkor az asust, HP-t és a DELL-t javaslom.
2014. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!