Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 vs. Windows 8.1...

Windows 7 vs. Windows 8.1 Melyik rendszert ajánljátok? Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A Windows 8.1 sokkal gyorsabb, nekem a kinézete is kifejezetten tetszik, a start menüt egyáltalán nem hiányolom.

Néhány kompatibilitási problémája van, de nem vészes. (főképp játékokkal)

2014. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én váltogatok, mert nem tudok dönteni :D

Jelenleg 7 van, de ha megérik a gép az újratelepítésre, akkor megy fel rá a 8.1. Amit eddig észrevettem, hogy 8.1-en a Battlefieldek valahogy jobban futnak.

2014. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én most váltottam nem rég.Start menüt én sem hiányolom már.Nekem tetszik,és gyorsabban is betölt mint a win7. (Az se volt lassú nálam,de ez jóval gyorsabb)
2014. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használom, egyikkel sincs bajom, de a 8.1-et jobban szeretem.
2014. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen jobb a 8.1. Start menü minek is kéne? A kezdőképernyő segítségével olyan start menüt állítasz össze magadnak, amilyet akarsz. Ami a 7-esben volt start menü az csak egy lista volt. Az úgy áttekinthetetlen. Nem is értem mi bajuk van sokaknak a kezdőképernyővel, már épp hogy ráfért egy effajta újítás. De a 9-ben visszarakják a start menüt, túl sokan nyivákoltak utána.
2014. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem hiányzik már a start menü,megszoktam ezt.

9-esbe valóba lesz egy start menü,de azon is megmaradnak majd a csempe kinézetek is,szóval nem 100%osan olyan lesz,mint win7-ben is volt :)

2014. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Igen a windows 8.1 mindenképp jobb mint a win 7 gyorsabb is Szombathelyen a király utcai számitógépszerviz utálja a windows 8.1 et a 7 es az Isten csak ugye a 7 nek nemsokára azlesz a sorsa mint a vistának nemfognak rá kijönni friss explorer böngészök például és akinek 3 terrés winchestere van win 7 námlátja rendesen a 3 terrát windows 8.1 viszont igen és a szememnek is jobban esik ez a windows 8.1 és igen haladni kéne a korral nem nyivákolni mostb nincs startmenü hát mindent melehet szokni de adtak rá lehetöséget hogy segédprogrammal készitsünk startmnüt.
2014. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Munkára: Windows 7 mert az apám informatikus és már nagyon unta h kb az összes progit amit használt virtuális számítógépen kellet használnia (a virtuális gép az az h feltelepíted, és abban használod a 7-et vagy XP-t a Windows 8.1) és ezért vissza rakta a 7-re

Játékra: Windows 8.1 mert gyorsabb

2014. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SIDLER22 ***** válasza:
Állítólag a Win 8-on egy csomó játék exe hibát dobál. Egy másik állítás szerint ez igaz is, de a 8.1-be már kijavították ezt a hibát (egy informatikus állítása szerint). Nekem valahogy még mindíg jobban tetszik a Win 7. Most is az van a gépemen és nagyon meg vagyok vele elégedve. De az egyik haveromnak két op rendszere van. Egy Win 7 és egy 8. Majd megkérdezem hogy kipróbálhatom-e nála a 8-at és hogy hogy boldogulok a kezdőképernyővel :)
2014. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetesen a windows 8.1 et belehet állitani startmenüvel ha zavarnak a csempék
2014. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!