Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A minecraft nevü játékkal...

A minecraft nevü játékkal lenne problémám és eléggé nagy bajom a Timed Out vagy magyarúl időtúllépés mit tegyek lenne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne az igen nagy problémám hogy amikor rámegyek a szerómra akkor betölti lehet is játszani a szerómon de pár másodperc vagy 1 perc útán kidob és kiírja Timed out! (időtullépés) És ez nagyon zavaró nem csak engem másokat is a szerómon 30 ember játszik és abból tán 2-3 embernek nincs időtullépése a a többinek van köztük nekem is.

A servert futtatom Microsoft windows XP

De ha felmegyek PL Microsoft windows 7-el akkor meg semmi baja azt a másig gépemtől KB 5 centire vannak egymástól...


A próbléma a server futtatós gépemen van?

A szeróm hamachi-val elérhető (nekem megfelel a hamachi)


Remélem tudtok segíteni ez ügyben.


További szép hétvégét!

Válaszaitokat köszönöm.



#játék #Minecraft #online játék #Minecraft.org #Minecraft.us
2014. aug. 4. 09:35
 1/8 Mester SzabolcsKAH válasza:
Lehet hogy a szerver futtató gépel van a probléma tehát Hamachi-s szóval te futtatod az nem lehet hogy a futattás annyira megterheli a gépet hogy nem bírja el az nem lehet? Lehet net próbléma. Őszintén nincs több ötletem.
2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szervergép adatai?

30 emberhez már kell egy jobb internet kapcsolat is.

Az időtúllépés pedig arra utal, hogy vagy a szerver vagy az internet sebessége kevés...


Az meg, hogy 5 centire van 2 gép egymástól nem jelenti azt, hogy gyors kapcsolat van köztük.

2014. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!


A netem nagyon gyors a két képpen más más net van.

Az egyik wifit használ az a laptopom a nagyobb gép pedig

ilyen pedrive-os vodafont-t a vodafone-ost használom vagyis

a nagyobb gépet. De körülbellül a sebeségük ugyan olyan a a server futtatásával szerintem nincsen gond mert a laptop-om itőtullépés nélkül olvassa a szerót csak 1x2x van időtúllépés szó szerint.


Ja megy ha nem vagyok neten akkor is fojton időtullépéssel ba**tat de azt meg hogy hisz akkor nem vagyok neten ha neten vagyok azt még a válaszaitok allapján megértem de ha nem vagyok neten akkor hogy lehet időtullépés?

2014. aug. 5. 22:21
 4/8 A kérdező kommentje:

"Az időtúllépés pedig arra utal, hogy vagy a szerver vagy az internet sebessége kevés... "


A szerveremnek a sebességét hogy lehet növelni?

2014. aug. 5. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A szerver sebességét csak úgy lehet növelni ha hardwert cserélsz benne.


Milyen sebességű internet van a szervernél?

Mert ha az tényleg elég gyors nem csak le hanem fel is (ez fontos), akkor lehetséges, hogy a modem és a szerver között rossz/lassú a kapcsolat.

2014. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem valahol 1000 -nél jár a netem (ha a számlálót kell nézni vagyis -> Sebesség: 1001 , 1000 )(re gondoltál)


A gépem vadonatúj. 5 ventilátor de nem tudom mik vannak benne de elviszi a Whats Dogs -ot laggolás nélkül.

Remélem ezzel most segítettem valamit.

2014. aug. 6. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Miben van a sebesség?? Mb? 1000 Mb/s?

Ha tényleg annyi akkor az internettel nincs gond, gépeden futtatod a szervert? Mert ha a WD megy rajta rendesen, akkor azzal sem lehet gond...

Ha az internet is jó és a szerver is, akkor már csak arra tudok gondolni, hogy a kliensek felé van valami baj a kapcsolattal (szóval a probléma nem nálad van), de ez már csak találgatás...

2014. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mbs -s -es.


És a saját gépemen futtatom vagyis pontosabban egy weboldalon ahova mindig felkel tölteni egy kódot és akkor mindenki eléri!

2014. aug. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!