Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a hirdetések...

Miért van az hogy a hirdetések meg az ilyen megjelenítések vibrálnak vagyis kicsit mozognak oldalirányba?

Figyelt kérdés
Van olyan játék ahol amikor megjeleníti a karaktereket,kajak el vannak csúszva oldalra meg ilyen? Facebooknál meg most itt Gyk-eken nem csinálja ezt.De több oldalnál is pl van egy keresősáv és az jobbra-balra rezeg....

2014. aug. 4. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelemfelkeltés. Ha sok reklámot látsz akkor már automatikusan átugrod őket, ami rontja a hatékonyságot. Ilyenkor vetik be az animáltat, mert azt akkor is észreveszed ha nem rá nézel, de a periférián belül van.


Ha zavar akkor használj reklámblokkolót, és semmilyent nem fogsz látni.

2014. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértetted és én is elég bénán írtam le. Pl a Nemzeti Sport oldalán van egy cikk és egy youtube-os videó és az a videó "ablak" vagy nem is tudom hogy mondjam ugrál jobbra-balra.Mintha vibrálna.Ugyanígy vannak a hirdetések stb.
2014. aug. 4. 11:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Facebook-nál is a kinagyított kép ugrál kicsit oldalasan ha ráviszem az egeret
2014. aug. 7. 19:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg ha neten nézek videót akkor a töltési sáv se tűnik el...pl youtube-nál "lesüllyed" de vissza is ugrik mintha mozgatnám az egeret rajta!
2014. aug. 7. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor amit mondtam, annak az ellenkezője is történhet. Ha valamilyen reklámblokkolód van ami kiveszi a dobozokat is az oldalból, akkor az oldal először betölt, majd a blokkoló törli a reklámot és addig az oldal szétcsúszik.


Ha mégsem ez, kérlek próbálj egy-két képet is mellékelni, mert nehéz elképzelni mi történik.

2014. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!