Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék felvétele - mi a vélemén...

Játék felvétele - mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Manapság elég népszerű a gameplayek felvétele, streamelése, videómegosztó oldalakon való közzététele. Lehet, hogy én vagyok öreg, de kicsit értetlenül állok a dolog előtt. Nektek mi a véleményetek róla? Hány ember videóit nézitek rendszeresen, illetve ha magatok is készítetek, mennyien nézik azokat?

2014. aug. 5. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak néhány nagyobb csatornát követek. Egyébként random gameplay videó, hogy ismerkedjek egy játékkal, amit megvennék.


Általában szoktam videózni, amikor játszom, leginkább bugvadászat miatt, ha belefutok valami viccesebbe, az megmaradjon, de nem szoktam megosztani.

2014. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vélemény: nem nézem őket rendszeresen, egyedül akkor, ha valami újjal játszik pingvinharcos aka Sirius, őnála általában jó játékok mennek, ötletszerzés céljából nézelődöm, vagy pl. tutorialként Space Engineershez. Miúta magam is játszok, persze, hogy nem nézem.

Magam soha nem készítek. Ezt néha bugoknál vagy cheatereknél megbánom, de amúgy azért egy dolgot felvettem: ahogy Ezio kb. Supermanként elrepül, amikor megüti egy bandita, és meg sem áll, amíg ki nem dob a játék.

2014. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek! Tehát demó (még a régi klasszikus, nem játszható) és glitch-ek megörökítésére használjátok. Előbbire gondoltam én is (de max akkor használom, ha valakinek meg akarok mutatni egy számomra emlékezetes részt - amennyi bedrótozott jelenet van a mai játékokban, jól működik a módszer), utóbbi viszont fel sem merült bennem.
2014. aug. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!