Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért változtak meg a betűmére...

Miért változtak meg a betűméretek az összes böngészőmön?

Figyelt kérdés
Firefoxon megvastagodott + kb. 1 számmal nagyobb lett,chromen pedig vékonyodott és dőlt betűs... nagyon irritáló,valakinek valami megoldás?

2014. aug. 6. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden böngészőnél be lehet állítani a Beállításokban az alapértelmezett betűtípust. Nézd meg, hátha valami átállította mindegyiknél.
2014. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csacsi2 ***** válasza:

Ha mindegyiknél akkor valami telepített program okozhatja.


Firefox beállításaiban állítsd vissza a betüméreteket és ha újraindítás után visszaváltozik akkor keresd meg a profikönyvtárat (about:support oldalon írja a helyét) és töröld a user.js fájlt. ezt a fájlt használják külső programok a beállítások megváltoztatására. Amennyiben ez is visszakerül, akkor azt a programot / kiegészítőt kell eltávolítsd ami okozza!

2014. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam meg ilyenek,de most vettem észre,hogy néhány másik programnak is megváltozott :S xFire,feladatkezelő,stb... aminek a betűmétere/típusa ahhoz igazodik(gondolom én),ami bevan állítva a rendszerben. Ha bios-ban csinálok egy fail-safe loadot vagy mit,az segíthet?
2014. aug. 6. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
A BIOS-nak semmi köze ehhez. Az oprendszered beállításai mentek el. Keresd a megjelenítési beállításokat.
2014. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudsz egy kicsit navigálni hogy hol is állíthatom vissza? Microsoft honlapján nézelődtem,de ott amiket ajánlottak egyik se működik. :/
2014. aug. 6. 11:15
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

oprendszert nem írtad!

futtatásba írd: control color (desk.cpl vagy control desktop

)

Megjelenítés fülön a hatásoknál a Clear Type -t pipáld be

Speciális fülön vannak egyéb módosítási lehetőségek (betűméret,szín stb, az "elem"-nél kiválasztod)

[link]

[link]


Esetleg a videokártya beállításaid miatt tűnik vastagnak (megjelenítés tulajdonságai/beállítások/speciális)

2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
WIN7 32bit,gondolom tudod hogy máshogy van elrendezve.:/
2014. aug. 6. 11:44
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

ezen ne akadj fent...

[link]

[link]


További beállítások (állítsd vissza alapértelmezettre)

[link]

2014. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!