Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy régi digitális fénykép...

Van egy régi digitális fényképezőgépem, de a neten lévő adataik valamiért hol ezt hol azt mondják, tudnátok nekem reális adatokat írni?

Figyelt kérdés

Mercury CyberPix S-550V

MODEL: VQ3240/3250/3260/3270/3280

(megapixel, felbontás, képminőség videóminőség stb. érdekelne)



#fényképezőgép #digitális fényképezőgép #model #Mercury #CyberPix #S-550V #VQ3240 #3260 #3270
2014. aug. 6. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem fényképezel vele egyet, és nézed meg te? Az a legreálisabb.

Egyébként a beállításaiban is benne szoktak lenni az ilyen adatokat.

2014. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért nem költök elemre vagy akksira hogy utána kiderüljön ha kuka az egész fényképezőgép...
2014. aug. 7. 01:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Beírtam a keresőbe és jöttek rá találatok:

Itt egy teszt (nem írnak túl sok jót):


[link]

2014. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt én is megtaláltam, itt csak az adatai kérdésesek, mert egy rakás fórumot átnéztem és legalább háromféle hardver összeírást láttam, szóval pl. több megapixelt írnak egyiknél mint másiknál stb.
2014. aug. 8. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A keresőben volt még más találat is és ott írtak olyasmit, hogy papíron különböznek de különben egyformák... állítólag.
2014. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
állítólag.. :)
2014. aug. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!