Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tablet pc mem mért nem...

Krisztián.2 kérdése:

A tablet pc mem mért nem lehet rábeszélni?

Figyelt kérdés
4.1-es verzió a tablet pc ém de nem jó nem lehet rábeszélni hogy leírja próbáltam letölteni azt hogy rárehessen beszélni de nem kombitális az eszközömmel de akkor a 2.3.6 android telommal mért leehet letölteni és rábeszélni hogy oldjam meg ezt
2014. aug. 7. 09:15
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Hangrögzítést szeretnél, vagy beszédfelismerést?

A 2.3.6-os telefonon mit töltöttél le? (vagy az android rendszer már tartalmazott programot?)

2014. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te még írni sem tudsz, nemhogy beszélni... :)))
2014. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
voice search amin ha beszélek leírja a 2.3.6 android te lomom alapból rajta van de láttam lelehet tölteni ha véletlen törlöm de nem lehet a tabletemem letölteni pedig kéne kettö meg 2 válaszoló házzá a francba nem azt kérdtem tudok írni vagy nem kettő meg basszus mit vársz tölem 5 vagyok xD kettő szar a billentyű
2014. aug. 7. 14:22
 4/7 CspCsj ***** válasza:

Innét letöltheted a legújabb verziót:

[link]


Majd Fájlkezelőben keresd meg és telepítsd, de előtte a Beállítások > Biztonság > Ismeretlen forrásokat pipáld ki.

2014. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jo mert pl facebookon vagyok nem irja le csak googlen
2014. aug. 8. 10:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jo facebook nem lehet rabeszelni eddig ra lehetet
2014. aug. 8. 10:13
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom mar nem kell segiteni ocsem eltorte a ket napos tabletem vagyis a unoka tesom ezert vissza kellet mennie budapestre en meg kaptam egy masikat
2014. aug. 9. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!