Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft Karakter hiba. Miért?

DöGanyé kérdése:

Minecraft Karakter hiba. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már többször akadt ezzel problémám, de sosem tudom, miként javult meg.

Szóval, a Minecraft nevű játékkal játszok egy ideig. Egy kilesett karaktert tettem be Steve helyére, átnevezve, ahogy kell. Működött is kitűnően egy darabig.

Aztán, egyszer csak, másnap, mikor játszani szerettem volna, fura volt emberem keze, gyorsan rá is néztem, miért.

A Skin megváltozott. Minden ok nélkül.

Valami Harley Davidsonos motoros csávót tett be.

Nem szimpatikus, de nagyon vigyorog.

Azóta 3szor töröltem le teljesen a minecraftot, és 3 szor tettem fel, próbálgattam a karaktert módosítani, de már a régi Steve se jött vissza, csak az a fene megette H-D csávó.


Van ötletetek a problémára? miként javul meg, vagy mi a teendő? Miért csinálja ezt?

Az Istenért se engedi módosítani.... Már égnek áll a hajam.



2014. aug. 7. 13:28
 1/6 anonim válasza:
Túl régen használtad
2014. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Túl régen használtam? A játékot?

Kizárt!

Minden nap futott pár órát.

Az éjszakára kikapcsoltam, a gép az maradt , járt.

Reggelre már, más lett a karakter.

Mit ajánlsz, mit tegyek?

Érzékeli, hogy a választott karakter ott van, de ránőtt a másik, és levakarhatatlannak ígérkezik.

2014. aug. 7. 16:44
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, sikerült az akció!


Meg kellett halni néhányszor.

Természetesen Survival módban.

Én mondjuk vízbe fulladtam, az volt közelebb.


Ez csak egy hirtelen felkapott ötlet volt.

Mikor bejelentkeztem a játékba, mindegy, hogy mentett, vagy sem, eleinte az alap karit, amit magunk állítunk be, azt rakta be, de mintha egy másik réteg lenne, egy kosz, úgy jött rá az a motoros csávó.

2014. aug. 7. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem segített. Átmenetileg megoldotta, de kikapcsoltam, s újra indítottam, ugyan úgy az a F*** volt benn!


Ötleteket várok!

2014. aug. 7. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem eredetivel jászol és valakinek a nevét használod, neki pedig van skin-e és így az ő skin-e jelenik meg.
2014. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Két-három hétig remekül működött a beállított karival.

Akkor, vagy kellett idő neki, hogy felfogja, vagy addigra regizett valaki, azzal a névvel.

2014. aug. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!