Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teendő ha már nem számít...

Teendő ha már nem számít biztonságosnak a böngésző kiegészítő?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen, hogy alapból kockázatosak, meg hogy még a népszerűekre is egy idő után kiírja a böngésző hogy már nem biztonságos.


Ilyenkor mit kell tenni, hogy tuti ne legyen baj?


Milyet ajánlanátok mindenféle videó letöltésére (Chrome)?



2014. aug. 7. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs a Földön, hogy: "mit kell tenni, hogy TUTI ne legyen baj"... :-)


Akkor csinálod a legjobban, ha szarsz a kiegészítőkre, meg mindarra, amit mondanak... :-)


De ha nagyon idegesít ez a dolog, akkor néha ha eszedbejut frissítsd a böngészőket, bár a maiak már maguktól is megteszik...


Remélem használsz valami viruskeresőt... :-) ...én azt azóta nem használok, amióta írtam egy kis programot és a viruskereső kijelezte, hogy virus van a memóriában... :-)


Nos a viruskeresők is csak arra jók, hogy félelmet keltsenek a sok beszariban és pénzt adjanak ki olyan dolgokért, amik lassítják a gépet... ...nem egy helyről hallottam vissza, hogy használt viruskeresőt, de akkor is virusos lett a gépe, sőt egy másik helyen meg szerintem azért ment tönkre a winchester (pedig jó márkájú volt: WD), mert a viruskereső mindig keresett, meg frissítéseket töltött le... :-)


Hidd el az egész csak egy g*e.ci nagy üzlet! :-)

2014. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
OK, kösz!
2014. aug. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!