Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptop nem érzékelni az...

A laptop nem érzékelni az akkumulátorát. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Pár napja rendeltünk az emagról egy hp laptopot, ami nem érzékeli a saját aksiját. Elvittük hozzá értő emberhez, aki minden egyéb hibát (jó sok volt) kijavított, de ezzel nem tudott mit kezdeni. A futárszolgálatnak tegnap kellett volna jönnie, hogy elvigyék megjavíttatni, de nem jöttek. Szóval ti tudtok erre a problémára valami megoldást vagy esetleg veletek is előfordult már ilyen?

2014. aug. 7. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajjaj ettől én is kezdek félni,mert nekem is HP-m van.Nekem az a gond hogy az akksi K.O ha 100%-ra feltöltöm akk bírja egy 20,25 percig én azt csinálom hogy állandóan töltőn van és így nem áll le . A Laptopod milyen fajta HP ???
2014. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajjaj ettől én is kezdek félni,mert nekem is HP-m van.Nekem az a gond hogy az akksi K.O ha 100%-ra feltöltöm akk bírja egy 20,25 percig én azt csinálom hogy állandóan töltőn van és így nem áll le . A Laptopod milyen fajta HP ... ?
2014. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt pontosan nem tudom. Azt sem tudom, hogy hol lehet megnézni, vagy legalábbis nem találtam még meg, mivel a számítógép információi között nincs. Itt az a probléma, hogy a kezdetektől nem érzékeli. Múlthét csütörtökön megérkezett és már akkor sem érzékelte...
2014. aug. 8. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
első utad holnap reggel : Bolt ->élet vásárlása szekció
2014. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!