Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Nem értek ehez mar...

Segítség! Nem értek ehez mar mindent megnéztem. Nem tudok belépni a gépbe mer nem működik az Eger meg a billentyűzet sem. Miért van?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy kölcsön kaptam a hp notebookot a testvérem tol es kaptam hozza egy egeret . Be dugtam de nem ment az Eger . Újraindítottam a gépet es az Eger a touchpad de meg a billentyű se megy . Próbáltam azzal h belépek a biosba meg vissza állítom a gépet egy dátumra es amikor azokba belépek ott minden működik . Szóval vissza is állítottam egy időre lefutattam a hiba javítást is. Ujra indítottam a gépet es megin nem ment . Nem értem . Egyik oldalon működik az egész a másikon nem . Kérlek segítsetek mer nagyon kétségbe vagyok esve. Köszönöm . Talán ujra kene rak nőn a gépet ?
2014. aug. 8. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Utazz el Egerbe, ott talán jó lesz...
2014. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: LOL :D


Kérdező:


> Egyik oldalon működik az egész a másikon nem .

Ezt hogy érted?


Ha kihúzol minden szirszart a gépből, akkor működik a touchpad és a billentyűzet?

2014. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!