Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kicserélhető az integrált...

Szigi88 kérdése:

Kicserélhető az integrált videókártya laptopban?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Lenovo IdeaPad Z500-as laptopom, és az egyik pillanatról a másikra kikapcsolt. Amikor bekapcsolom, akkor a gép maga elindul, de a képernyő fekete marad. Rákötöttem egy monitort, hogy hátha elindul, de nem kap jelet az sem. Van egy sejtésem, hogy az integrált videókártya krépált be. Ha igen, akkor az kicserélhető egy újra alaplap csere nélkül? Köszi a válaszokat előre is!
2014. aug. 9. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha "integrált", az azt jelenti, hogy szervesen be van építve az alaplap egyéb alkatrészei közé, -nem cserélhető!
2014. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem lehet abba újat forrasztani vagy valami? Mindenképp új alaplap kell? Mert így elég borsós ára lenne a cserének, miközben az alaplap többi részével nincsen semmi probléma.
2014. aug. 9. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak az alaplap csere a megoldás!

Én azért itt próbálkoznék:

[link]

2014. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!