Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kezd el időnként sípolni...

Miért kezd el időnként sípolni a gépem?

Figyelt kérdés

Újonnan vett gépről van szó, ha az adatai fontosak akkor majd leírom.

Ami talán fontosabb információ, hogy leginkább játék közben csinálja shift, ctrl, megnyomására, hogyha jól tapasztaltam (de az is lehet hogy akkor amikor több billentyűt nyomtam). A gépen win7 van.



2014. aug. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sokszor nyomod meg ezeket a gombokat, akkor az bekapcsolja a beragadó billentyű funkciót és ez adja ki ezt a hangot.
2014. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám ezt kikapcsolni? Elég irritáló.
2014. aug. 13. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor megnyomod a shiftet. Kihoz egy ablakot: "A billentyűparancs a Kezeléstechnikai központban tiltható le" Erre rákattintassz és kedved szerint állítgathatod.
2014. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A probléma sajnos nem oldódott meg, pedig beállítottam, hogy ne küldjön semmiféle hangjelzést. Amúgy ha 5-ször megnyomtam a shiftet, akkor a fejhallgatómba érkezett a hang. Amikor játékban vagyok akkor pedig maga a gép sípol.
2014. aug. 14. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld az egészet letiltani. Más ötletem nincs. Az meg hogy a gép sípol arra főleg nincs.
2014. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!