Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be elsőre a...

Jegas kérdése:

Miért nem kapcsol be elsőre a számítógépem és hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a problémám, hogy mikor megpróbálom bekapcsolni a számítógépem, még a töltés közben le áll, mintha kihúznám a konnektorból.A második bekapcsolás után van két választási lehetőségem, hogy elindítom a windows-t vagy javítom.Ilyenkor a javításra szoktam menni, hátha van valami haszna de sokszor ilyenkor is leáll a javítás közben.Így csak a sokadik próbálkozásra indul el teljesen a számítógép.Először tápegység problémára gyanakodtam, ki is próbáltam az itthoniak közül néhány tápot de sajnos egyik se volt jó az alaplapomhoz, így csak jó alaposan kiporszívóztam azt, hátha.De ez sem segített rajta.Ha ez segít és kéritek akkor válaszban leírhatom a számítógépem paramétereit.Köszönöm szépen a segítséget.

2014. aug. 13. 08:32
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Pedig ilyenkor kb 80%, hogy táp és 20% hogy túlmelegedés.

Most ha szar a tápod, akár csillogósra is polírozhatod kívül belül, az sem fog rajta segíteni.

2014. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is táp gond.
2014. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól gondolom nem a táppal van a gond, mivel ha a bios van elindítva csak, akkor korlátlan ideig megy leállás nélkül.ls szerintem ha azzal lenne a gond akkor minden helyzetben leállna a gép.Most letöröltem a windows 7-nek 2db frissítését, mert olvastam, hogy nem sikerült tökéletesre a legutóbbi frissítésük és sokan kék halált jeleztek aztán arra gondoltam az hátha ezt a problémát is megoldaná.Ha valamit is rosszul gondolok nyugodtan javítsatok ki, ez csak "józan paraszti ész" módú gondolkodás volt :D Remélem valami okos az eszetekbe jut mert így lehetetlen használni ezt a "számítógépet".
2014. aug. 20. 14:50
 4/4 SimkoL ***** válasza:
Ha a BIOS-ban álldogálsz minimális a fogyasztás, csak bill. leütésekre vár, grafikát nem használ, HDD-t nem olvas, stb....
2014. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!