Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik néha a...

Miért nem működik néha a MultiTouch? Hogy tudnám orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptam új laptopot, Asus, és nem a legolcsóbb kategóriás darab. Mint a kérdésből kiderül MultiTouchos tapipadja van, de néha nem reagál a jelekre (pl. két ujjal kattintás-jobbegér, kétujj le/felfelé húz- görgetés). teljesen véletlenszerűen.. Leteszem alvó állapotba, és mikor elkezdek rajta megint netezni egyszer működik, máskor meg nem... Fogalmam sincs mit csináljak. Annyira nem életbevágó, de azért kellemetlen, mert nagyon kezdtem hozzászokni ehhez a fajta touchpadhoz.

2014. aug. 13. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ASUS van, és egyszer vagy sikerült letörölnöm a touchpad programját, vagy csak kivettem az automatikusan indulók közül. De utána nekem sem ment.

Aztán újratelepítettem, és jó lett, bár nem nagyon használom (jobban szeretem az egeret).


Szóval szerintem az lehet a gond, hogy a touchpad szoftvere (driver, amiben be tudod állítani, hogy melyik gesztus mit jelentsen) leáll, összeomlik valamitől.


Megoldást nem tudok, bocsi...

2014. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
annyira szerencsére nem gyakori, kb 10ből 1-2szer, de köszönöm, hogy írtad ezt, lehet, hogy valamit ez alapján majd megpróbálok vele kezdeni, ha idegesítővé válik a dolog. szerencsére annyival el tudom intézni, hogy leteszem alvó módba, aztán visszakapcsolom, akkor mindig működik :)
2014. aug. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!