Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire szükséges egy laptop...

Mennyire szükséges egy laptop az egyetemre? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Informatika tanári szakon kezdek és nem tudom, hogy egy asztali gép mellett mennyire fontos, hogy legyen egy laptop is, főleg úgy, hogy nem vagyok kollégista/albérletes. Főleg infós egyetemisták válaszát várom. Köszi!

2014. aug. 14. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én programtervező informatikusnak tanultam, én sem ovltam kollégista, és így utólag nem volt igazán rá szükségem. Ritkán vittem be.


Bent, az egyetemen rengeteg gép volt (100+ gépes általában szabad gépteremmel). Szóval ha kellett valami hirtelen, tudtam gépet találni...


A gyakorlati órák alapból kisebb géptermekben voltak, ahol mindenkinek jutott gép. Előadásokon meg füzetbe jegyzeteltem. Tudom, régimódi vagyok... :)

2014. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mérnök informatikán csináltam ugyanazt, mint az #1-es. Igaz én kollégista voltam. :)
2014. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!