Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kiszedtem egy ventilátor egy...

Tamas3791 kérdése:

Kiszedtem egy ventilátor egy régi gépből és megcsináltam USB-sre és az a kérdésem hogy tegyem az oldalára szívja vagy fúja a levegőt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 14:48
 1/5 kata kata ***** válasza:
Fújja.
2014. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott, azon az oldalon kifúj, azaz a többi oldalon szívja be a levegőt, ami átmegy a házon és végül konyomja a ventilátor.
2014. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha az oldalára akarom rakni de amikor vissza teszem nem fér oda mert tul nagy
2014. aug. 14. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy USB-re kötött ventilátortól azért ne várj csodát (5 V-ot kap).
2014. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Jobban jársz, ha veszel egy új ház-hűtő ventilátort, ami kimondottan erre a célra készült. Nem túl márkásat már 1000 Ft körül kapsz, spécibbeket sem túl drágán (vannak persze különlegesek jóval drágábban is).

Annak a méretét kiválaszthatod, olyat veszel, ami megfelel. Nagyobb tápfesszel jóval komolyabb teljesítményt kapsz, ráadásul nem terheled le feleslegesen az USB-t sem.

És természetesen úgy szereld be, hogy a házból kifelé fújja a levegőt.

2014. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!