Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom jól letisztítani a...

Danivok111 kérdése:

Hogy tudom jól letisztítani a monitorom és az egeremet hogy ne legyen baja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. törlőkendővel. Ha nem mártod vízbe az egeret meg a monitort, nem lesz semmi bajuk.
2014. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán letörlöd szemüveg tisztítóval vagy nem igy gondoltad?
2014. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én úgy szoktam ezeket, hogy vettem egy flakon monitortisztító folyadékot, ez ilyen pumpás spray meg vettem egy tekercs konyhai törlőkendőt ( lényegében ugyan az mint a szalvéta ) és erre a törlőkendőre fújok rá 3-4-et és ezzel törlöm át a kijelzőt vagy éppen amit kell, ha meg nem jön le elsőre a piszok akkor úgy szoktam hogy ne pazaroljak, hogy alapból negyedbe hajtom a kendőt és mindig csak egyik felét fújom le, és így könnyebben meg is tudom fogni, szal ha nem jön le egyből akkor átfordítom és a még érintetlen felével is letörlöm, persze azt is lefújom, ha kész akkor szárazzal letörlöm hogy ne legyen maszatos... lehet ezzel mindent, tv-t monitorokat, ( dobozos és lcd-t is ) nyomtatót routert meg mindent, és mindent levisz, ujjlenyomatokat, maszatokat mindent, és mivel a kendőre fújom így nem lesz baja az eszköznek tőle hogy esetleg beázna tőle vagy valami... pár száz forintért lehet kapni eletro / infó boltokban de hipermarketekben is van és sokáig elég, nekem már tán vagy másfél éve megvan, de még mindig van benne
2014. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!