Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet paysafecarddal steamen...

Lehet paysafecarddal steamen vásárolni mert sok videót láttam már róla youtubon meg mondenhol?

Figyelt kérdés
de nekem csak ezeket adja fizetési opciókban: paypal visa mastercard american express Discover JCB! Viszont megkérdeztem facebookon haveromat és azt mondja neki ott van a paysafecard! Mit tegyek vagy hogy tudnék paysafecarddal fizetni?

2014. aug. 14. 16:24
 1/3 anonim válasza:

Elvileg lehet it ezt írják:

[link]



"Steam Online Gameshop


Cselekedj 40 millió játékoshoz hasonlóan, és számítógépes játékaidat vásárold a Steam oldalán! Ehhez mindössze egy Steam fiókra van szükséged, és máris letöltheted a klienst a játékokhoz. Vásárolj játékot a Steam online áruházban, és fizess biztonságosan és egyszerűen a paysafecarddal.


A Steam Community a következő előnyöket nyújtja neked:


Teljes verziós játékok vásárlása és letöltése

Belépés a Steam Communitybe

Csevegés barátokkal játék közben

Játékok valamennyi támogatott felületen

Játékok, versenyek és LAN-partyk szervezése

Automatikus játékfrissítések és sok más!


Fizess biztonságosan és egyszerűen a paysafecarddal: fizetéskor a fizetőablakban add meg 16 számjegyű PIN-edet, és néhány percen belül e-mailben kapsz egy kódot. Ezzel a kóddal töltheted le a kívánt játékot a Steam weboldaláról. Ha a paysafecardod értékét meghaladó árú játékot szeretnél vásárolni, több paysafecard PIN-t is feltölthetsz a Steam fiókodba. A játékokat ezután a kombinált paysafecard PIN-ekkel vásárolhatod meg."

2014. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

utána érdklödtem az ügyfélszolgálaton. Közölték velem hogy a steam hivatalos elfogado hely.

utána olvastam a steam hírekben is ez találtam.

[link]


ami ebből a lényeg:

Supported countries include: Austria, Belgium, The Czech Republic, Denmark, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, The Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, and The United Kingdom.


Szóval maradnak a kerülö megoldások.sztem, nem lehet hazsnálni steamen a paysafecaredot.

2014. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem rég olvastam valahol írta egy emberke: "Ha g2a.com veszel gift cardot (20/25 euro) azt tudod aktiválni a steam fiókodban."

És müködik a dolog kipróbáltam.:)

2014. dec. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!