Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó szerkesztéshez, játékokh...

Boglarka0310 kérdése:

Videó szerkesztéshez, játékokhoz és dokumentumok szerkesztésére alkalmas laptopot vagy gépet (+tartozékokat) szereték venni,200. 000 alatt mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi ilyen témában szóval nem tudom, hogy pontosan mire is lenne szükségem jobb minőségű programokhoz. Ha lehet valami energia takarekosabb gép/laptop kellene. Nem tudom mi lenne a legjobb választás. Remélem valaki tud nekem segíteni. Előre is köszönöm! :)

2014. aug. 17. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
tartotékok b an mi van benne ?
2014. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Én személy szerint asztali gépet javasolnék, mert a laptopoknál minden az energiatakarékosságnak van (na meg a helyhiánynak) alárendelve. Ezért a processzornak eleve limitálva van a maximális órajele. Aztán kevésbé fejleszthető. Ha mobilis is, 4 óránál ritkán bírja tovább külső áramforrás nélkül.
2014. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!