Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan veszi vissza a a...

Hogyan veszi vissza a a törött készülékeket a T-mobile?

Figyelt kérdés
A minap sikerült haverom lumia 820-át !egy méter! magasból padlóra leejteni, és a Gorilla Glass 2 tette a dolgát, külső üveg és a belső kijelző is törött. A srác szerint vagy 10 biztosítást kötöttek karcra törésre és ilyenekre, és ezért fizetnek is minden hónapban. Holnap után vinnénk vissza és nem tudom hogyan lehetne jól levezetni. Van valakinek ilyen tapasztalata? Azt nem mondhatjuk jegyzőkönyvbe hogy a srác részeg volt felemeltem a nadrágját és kiesett a telefon. Mit mondjak hogy biztosra menjek. Sokba kerülne a fizetés ha nem állná az egészet vagy legalább a nagy részét a biztosító :/ Szóval ha van bármi ilyen tapasztalatotok osszátok meg velem nyugodtan. Ha nem árulják egyébként az adott modellt akkor egy hasonló árkategoriájú telefont kap cserébe?

2014. aug. 17. 23:00
 1/3 ZeToRr ***** válasza:
Leejtetted, kezedbe adta, erre nincs garancia, vagy mégis? Hívd fel a T-Mobile-ot és kérdezd meg, vissza e veszik, ha nem éred el őket, menj a legközelebbi boltba, amiben telefonokkal dolgoznak, beadsz 1 kamu szöveget, és már vitték is.. :)
2014. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Igen-igen érzem hogy kamu szöveg lesz, de milyen szöveg legyen amibe biztosan nem kötnek bele?
2014. aug. 17. 23:11
 3/3 ZeToRr ***** válasza:
Válaszold azt, hogy elhagytam, de az egyik barátom megtalálta, kalapács törés nyommal.. :)
2014. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!