Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a gond a gépemmel?

Mi a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Tegnapi nap folyamán bekapcsoltam a gépem és ahogy az asztal betöltött a következő kép jelent meg, (összeomlott a rendszer)


[link]


Majd egy újraindítás után a képernyőn nem jelent meg semmi és a gép nem érzékelt semmit, se billentyűzet se egér se semmi, egy 5 perc újraindítgatás után nagy nehezen bekapcsolt, ma ugyan ez történt.

Mi lehet a gond?

Ram?

szoftver lehet? újra kéne rakni? vagy mi?



2014. aug. 18. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Három választás lehet,vagy beszedtél egy jópofa vírust, ami hazavágta géped,vagy kitöröltél egy fontos rendszerfájlt,vagy tönkre ment a videókarid. Lehet más is,de ebből a képből semmi sem derül ki.
2014. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendszerfájl kizárva mostanság még törölni se töröltem semmit a gépről főleg nem a rendszerfájlokból, a vírust azt nem tudom 2 napja vírusírtoztam és nem talált semmit azóta meg max facebookot meg mobilarénát néztem semmi mást, marad a videó kari de ha az beszart akkor a gépem se indulna el, mert nem látnák semmit a képernyőn, most jó csak bekapcsolásnál csinálja
2014. aug. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!