Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Gép egyszercsak elakad,...

A Gép egyszercsak elakad, nincs kép a hang meg mintha beakadna és így rezonál (Prrrrrrrrrrr) mi ez?

Figyelt kérdés
Windows 8.1-es,gamer asztali gép,kb egy hete hoztam el javításból ugyanezekkel a panaszokkal,raktak rá ssd-t gyorsabb let meg minden de még mindig van amikor lezár a monitor a zene megáll és rezonál(nem tudom leírni pontosan milyen hang) és onnantól már csak újraindítással lehet visszahozni(újraindító gomb,mivel nem tudok asztalra kimenni)lehet hogy kontakt hiba? vagy mi ez?Nagyon sokat fizetem ezért a javításért is,nem akarok még egyszer.
2014. aug. 21. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nezd meg a merevlez allapotat HD sentinel-lel.
2014. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokat fizetem ezért a javításért is,nem akarok még egyszer." - hát figy, ha visszaviszed, h nem jól csináltátok meg b+, akkor nem kellene h fizess megint. Bár lehet azt mondják h ez is kell bele, meg az is, akkor ugye kell.

Egyébként nekem apukámnak volt ilyen a laptopjával, újraraktam neki, azóta nem találkozott a jelenséggel

2014. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!