Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy sony vaio svf1521c6ew...

Van egy sony vaio svf1521c6ew típusú laptopom, és már olyan 4-5 hónapja nem működik a webkamerám, próbáltam a windowsot újratenni de még azóta sem?

Figyelt kérdés
2x is feltettem, de semmi, kénytelen vagyok rendes webkamerát használni, még 1 éves sincs a laptop, de már nem működik és zavar, ha ezzel visszaviszem az üzletbe átveszik javításra vagy nem? Kerestem már drivereket is a neten, de nem találok, más vaio webcam driverekkel meg nem működik... nem ismeri fel a kamerát, nem tudom mi lehet a baj, egyik napról a másikra elromlott, valaki tud esetleg segíteni?

2014. aug. 22. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos [link] weboldal, ahol a kamerát engedélyezve kiderül, hogy hardwares vagy softwares-e a probléma. A www.azsoftwaredownloads.com/drivers/sony-vaio/ oldalon meg lehet találni, bár 52 lapot kell átnézni.
2014. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-s nélkül
2014. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!