Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miről vlogoljak a barátnőmmel?...

Miről vlogoljak a barátnőmmel? 13/L

Figyelt kérdés
szeretnénk vlogolni, de nem tudjuk miről és nem akarjuk, hogy napi szarra kerüljön a videónk.

2014. aug. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vlogolni akartok vállalni kell a kockázatot. Nem várhatjátok el, hogy más mondja meg mit csináljatok. Ha másnak van egy jó ötlete, akkor azt miért ossza meg veletek? :) Attól lesz jó egy vlog, hogy egyedi.
2014. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod miről, akkor minek akarod?


Nincs ötleted, gondolom (13 éves lány) vágni sem tudsz. Így teljesen felesleges.

2014. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy én mit tudok és mit nem?? Bocs, hogy élek!
2014. aug. 22. 16:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom a kérdést; mi érdekelne titeket, mi lenne érdekes számotokra?
2014. aug. 22. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Van elég videós, eredeti úgysem tudsz mutatni.
2014. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: utolsó hülyeséget beszél...mindig van, ami másabb lesz, mint a többi, DE (és ezt nem sértésből mondom) szerintem kevés embert érdekelne, hogy miket csinálnak 13 évesek.


Lásd barátok közt Timike vlogja: reklámozza a cuccait, és állítólag sok mindenkit érdekel :D Na most ez a valóságban senkit se érdekelne.


De tessék, adok egy ötletet: pedofilok örülnének annak, és biztos nagy nézettsége lenne, ha nagymellűek vagytok, és vetkőzős-ugrálós játékot játszanátok.

Gondolom ennek ti nem örülnétek, nos nem is csodálom :D (és még véletlenül se próbáljátok ki)


De ha mégis beleakartok vágni valamibe, akkor üljetek le ketten, és törjétek a fejeteket, hogy mi az, ami még nincs. Vagy mi az, amit ti másoknál jobban megtudnátok csinálni. Az még jobb, ha nem is gondolkoztok rajta, hanem egyszer csak úgy puff beüt valami, és azt mondod: "na ezt csináljuk meg" :D

Remélem segítettem valamit.

2014. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!