Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan távolíthatom el az...

SzLevi90 kérdése:

Hogyan távolíthatom el az előző operációs rendszereim "maradékát"?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a windows 7-et már harmadszor. Amikor a windows bootol, megkérdezi, hogy a 3 közül melyik windows 7-et indítsa el. Csak az aktuálisat tudja betölteni, de valamiért az előzőeket is úgy érzékeli, mintha még telepítve lennének. Azt szeretném, ha nem kérdezné meg ezt a bootolás elején, hanem kapásból a jelenlegi windowst töltené be.

2014. aug. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Formázás a telepítővel?...
2014. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Be tudod állítani, hogy a rendszer választó menü ne jelenjen meg, hanem azonnal indítsa a működő Windows -t.


A billentyűzeten megnyomod: Microsoft embléma + R

A megjelenő ablakba beírod: sysdm.cpl

OK -t nyomsz

Speciális fül -->Indítás és helyreállítás --> Beállítások.

Kiválasztod a listából a kívánt rendszert és kiveszed a pipát a rendszerek listájának megjelenítése elől.


Gondolom azért van ennyi a listában, mert nem "tiszta telepítéssel" (telepítőlemezről való boot -olással és a rendszer meghajtó formázásával) raktad fel a Windows -t, hanem az épp futó Windows alól indítottad el a telepítést.

2014. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De tiszta telepítéssel telepítettem újra, igaz, másik meghajtóra, de leformáztam előtte, amelyiken a régi op. rendszer volt, meg az újat is, azért sem értettem, hogy miért érzékeli úgy, mintha még rajta lenne az előző.


De köszi, működött, amit írtál.

2014. aug. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!