Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot, notebookot akarok...

Laptopot, notebookot akarok venni, de a laptopos videokártyákkal nem vagyok tisztában. Melyik a jobb? Intel GMA, Nvidia Geforce vagy Ati.

Figyelt kérdés

Lehet játszanék rajta a nfs most wanteddel.


Az Intel GMA integrált videokari?


2010. jan. 15. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

az intelGMA-k meg ezek az x3100-asok az alapok.


nvidia és ati a jó.


Nekem Ati Mobility Radeon HD 2600 van 512MB RAM-al, kiterjeszthetőséggel, és eléggé jól mennek vele játékok. Persze nem a legújabbak. De pl egy bioshock egész faxán elszambázik vele.


de ha csak játékra kell, akkor arra asztali gép a nyerő.

2010. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak játekra. Internet, msn....
2010. jan. 15. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A játékokhoz szükséges a komolyabb teljesítményű gép míg az internethez,msn-hez az olcsóbb gépek bőven elegendőek.

Én is az asztali gépre szavazok (ha játékra kell),ez sokkal 1szerübben bővíthető,tunigolható,és ezeknek a teljesítmény/ára viszonyban sokkal jobb az áruk mint 1 laptopnak. Persze a laptopnál ott a szabadság lehetősége,de ha is probléma nélkül akarsz játszani (és jó felbontással),akkor nagyra nyisd ki a pénztárcádat.

2010. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ha szükséges a videokariteljesítmény is akkor figyelj arra h n vidia vagy ati kártya legyen a gépben. én speckó 3 katba sorolom a notikat. vannak az árban 120-140ezresek, ezekben ált nem a legjobb proci van, kevés hely kevés ram, de külsőre márkához hűen szép. azt vannak a 140-160 na ezekben már vagy a ram vagy a hely több és némelyikben van egy olyan közepes videókari vagy ink alsóbb katos..., 170-180ért pedig tudsz venni egy olyan gépet amin már játszhatsz is.nézd csak:)-> [link]

nah ezen már tudsz jól játszani. én pl most ezt néztem ki. am nekem van egy használt eladó. az is rettentő jó. újonnan az is ennyibe van. na szép napot, ÉN E

2010. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

annak a két okosnak.

Nem asztali gépet akar venni... Tudtok olvasni? Igen? akkor a kérdésre felelj.

Amúgy, ha olvasol egy két statisztikát rájöhetsz, hogy a hiperszuper asztali összeállításokat a játékosok 4% se használja. (dupla videokari, egyéb nyalánkságok)

manapság már egy laptop is ugyan azt tudja amit egy asztali gép, az árkülönbség a hordozhatóság és a negyed annyi áramfogyasztás különbségeként kezelendő!


Amúgy.

A GMA-t felejtsd el. annál rosszabb dolog nincs a világon... mostad már zokniban a lábadat? nos, én sem, de én nem is használok GMA integrált videokarit. Ati vagy geforce az lényegtelen (ugyan azt tudják, nem látod, nem érzékeled a különbséget...persze bele lehet kötni hogy itt meg ott több az fps de adjon nekem kalapot az aki 80 és 120 fps között LÁTJA és érzékeli a különbséget. és ezt alá is tudja támasztani.

Üdvözlettel egy törzsgyökeres DELL user

2010. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz.........(-:
2010. jan. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!