Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Phone telefonomra...

Windows Phone telefonomra hogy tudok zenét feltenni gépről?

Figyelt kérdés
A zune program megvan de nem tudok hozzá csatlakozni, más gépen vagy más kábellel se. Nem tudom mi lehet a gond mert egy darabig működött csak a gépemen csináltam reinstall-t azóta nem megy. Van valami más mód hogy zenét tegyek rá?

2014. aug. 22. 21:52
1 2
 1/11 Emberek ***** válasza:
Melyik modell? Csak a WP7.x-hez kell zune, a többit (Vista-tól felfelé) kezeli a win minden segédprogram nélkül
2014. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nokia lumia 800 a telefon, a gép win 7

hogy érted hogy kezeli a gép segédprogram nélkül, meg kéne jelennie mint eszköz, ahogy pl egy pendrive ha bedugom?

2014. aug. 24. 09:56
 3/11 Emberek ***** válasza:

Úgy értem a WP8.x-et a Vista-tól modernebb operációs rendszerek felismerik. Azaz megjelenik mint egy pendrive az intézőben.

A WP7-re csak a Zune-on keresztül lehet, nem tudom pontosan hogyan, és hol. Gondolom lesz egy "zene", vagy "music" hub, és ott kell.

2014. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát az szívás, mert wp7-em van és a zune-hoz nem tud csatlakozni a telefon amint már írtam. Akkor ezt tudja valaki hogy lehet megoldani?
2014. aug. 24. 12:57
 5/11 anonim válasza:
A számítógépedre is le kell töltened a zune alkalmazást, na meg a telóra is. Nekem l800-am van... nem kis idő volt mire rájöttem... ha letöltötted az alkalmazást onnan már pofon 1xű az egész...
2014. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
előző, fent írtam hogy megvan de sz@r, nem tud csatlakozni. a telefonomon is van, a gépen is van, mégse.
2014. szept. 21. 12:03
 7/11 anonim válasza:
itt a link is: [link]
2014. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ht akkor nem tudom... sajnálom... setleg más gépen??
2014. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még 2 gép van otthon és egy tablet, mindre felraktam a zune-t de egyik se jó :|
2014. szept. 21. 12:24
 10/11 A kérdező kommentje:
lehet megpróbálom MAC-ről, csak van rá valami program ami tud szinkronizálni
2014. szept. 21. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!