Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem találok nyomtatómhoz...

Nem találok nyomtatómhoz drivert win 7 64bitre. Lehetséges valahogy átváltani 32 bitre pl amikor nyomtatni akarok?

Figyelt kérdés
tégebb típusú cannon nyomtatóm van, és most hogy telepítve lett a gépemen a win 7 64bit, most nem tudom feltelpíteni a nyomtató drivert. A cannon oldalán nem találtam drivert. Valami megoldás létezik erre?
2014. aug. 22. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálod Windows XP kompatibilitási módban futtatni rendszergazdiként, ha nem megy, írsz a supportnak. Nyomtató drivernek szerintem tök mindegy lenne, hogy 32 vagy 64 bit, az op.rendszered nem tetszhet neki.
2014. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj más drivert feltelepíteni (win7 32-bit, vagy régebbi oprendszerből ha van 64-bites).

De próbálj neten keresgélni drivert, hátha van hozzá.


VAGY win7-nél Eszközök és nyomtatóknál add hozzá manuálisan. Keresd ki a listából (biztos benne lesz), és úgy már feltelepíti.

2014. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám rendszergazdaként 32 bites módban futtatni :P ? sajnos nem nagyon értek a dologhoz még
2014. aug. 22. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
32 bites módban sehogy se tudod futtatni. Vagy elfogadja a régebbi drivert úgy, ahogy van, vagy ott a másik megoldás, amit mondtam: Nyomtatók és Eszközökbe hozzáadod manuálisan.
2014. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!