Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért lehet az hogy mikor...

Mért lehet az hogy mikor bekapcsolom a számitógépemet akkor nyikorgo hangot ad de csak mikor bekapcsolom a windows alatt nem adja csak bekapcsolásnál és ujrainditásnál, ez mért lehet? Többi észrevétel lent.

Figyelt kérdés

Azt teszteltem hogy miotta megvettem az uj videokártyámat ami egy shappire r7 260x ami 3.0 pci esszpresz csatolos de nekem az alaplapom 775 ös és pci esszpresz 2.0 vagy 2.1 es , a videokártya bellement a 2.0vagy 2.1 es pci esszpresz foglalatba de mintha nem egészen lenne benne a kártya de mégis ad képet a monitor és a wimdowsban is felismeri a viodeokártyám tipusát .

Ez a videokártya már tápcsatlakozos, és ha rádugom aa tápcsatlakozott a káryára akkor adja ezta nyikorgó rövid hangot , de mikor leveszem a kártyárol a tápcsatlakotott aklor mem adja a hangot.

Ezz mért lehet mi lehet itt a gond ?

a rêgebik kártyám al mem voltal ijen gondok ami hd 5670 volt és mem 3.0 ás , de az r7 260x nél azzét lehet , talán akkor a tápcsatlakozo lehet valami baj , vagy micsoda?


2014. aug. 22. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a ventillátor működik rajta és teljesen a csatlakozóban van, valamint nem produkál más hibát, akkor nem érdemes tovább foglalkozni ezzel.
2014. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!