Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért látható a Gmail-s fiók...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Miért látható a Gmail-s fiók "Bejelentkezés"-e, ha tizenhárom napja töröltem magamat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A bejelentkezés gomb nem fog ettől eltűnni az oldalról. A böngészőben megjegyzett adat sem tűnik el a törléstől.


Ha nem erről beszélsz akkor pontosíts mit akarsz. Például mégis be tudsz lépni? Ez kimaradt a kérdésből.

2014. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudok belépni, és nem is szeretnék. Csak a laptopot zárolta a G-mail fiók, és mindig be kell jelentkeznem, ha beindítom a laptopot. nem sokat értek a sz.g-hez, csak egy laikus vagyok.

Köszönöm szépen a válaszodat.

Ment a zöld kéz.


Ezen kívül van még egy problémám az, hogy az asztali gépet nem kapcsoltam be Április óta, amikor a frissítéseket leállították. Sok minden van rajta amit szerettem volna lementeni, de idő hiányában ez nem sikerült. Mit tegyek? Hova vigyem, hogy átmentse a lényeget egy külső lemezre?

2014. aug. 23. 18:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérjem meg a Google-t, hogy töröljenek, de hogyan kérjem tőlük?
2014. aug. 23. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A böngésző mentette a gmail user/pass-t, ezt látod, meg gondolom a kezdőlap a gmail.com. Mindkettő a beállításokban orvosolható. Persze, ha jól vettem ki, mert ez elég zavaros: "Csak a laptopot zárolta a G-mail fiók".


"Ezen kívül van még egy problémám az, hogy az asztali gépet nem kapcsoltam be Április óta, amikor a frissítéseket leállították"

Jézusomuramisten... Attól még a géped működni fog a következő 10 évben is. Bekapcsolod szépen, ahogy régen és beledugsz valami adathordozót.

2014. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Így van, csak a laptopot zárolta a G-mail fiók. ezt szeretném feloldani.


A másik probléma, a vírus, amitől félek, és mindenféle kártevő, meg rosszindulatú támadás.

De azért köszi.

Akkor félre értettem az egészet.

Olvasgattam róla a neten, de elértettem.

Az XP-n beépített tűzfal is van, ami szintén nem frissül.

Erre értettem én azt, ha bekapcsolom, akkor nem lesz tökéletes védelem.

Lehet zavarosan fogalmaztam. Bocs! (volt egy Stroke-m 6 évvel ezelőtt), lehet ez a baj a kifejezőkészségemmel. Na meg az is lehet, hogy nem beszélgetek túl sokat, nem használom a szavakat, meg nem olvasok már nagyon rég óta. Ez engem is zavar sajnos.

Köszi a választ! )

A bolt, ahol vásároltam régebben a PC-t hamis szoftvert használt.

Ha tudtam volna nem megyek oda.

2014. aug. 25. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!