Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy probléma a PC-s 'Batman...

Egy probléma a PC-s 'Batman Arkham Asylum'-al. Hogy lehet megoldani vagy visszahozni a régebbi mentéseket? A program eredeti és update-elve 1.1-re. A rendszer: Windows 7 Ultimate 64bit.

Figyelt kérdés

Problémám adódott Arkham Mansion-ben. Dr. Young jegyzeteit kellene felvennem, de nincs ott, ahol lennie kellene. Elolvastam egy leírását a neten

[link]

és a youtube-on is megnéztem egy videót

http://www.youtube.com/watch?v=j0XyEW6Ly-I

, hogy hol van a könyv, de sajnos nálam nincs ott semmi!

Mivel a program hű a konzol változathoz, ezért nem lehet ebben sem menteni, automentés van benne és csak egy mentett fájl van. Sajnos a könyv keresése közben kimentem az adott területről a programban és ezért felülírta az előző mentést. Próbáltam visszahoznia a program által törölt mentett régebbi állásokat, de a 'O&O Unerase v.6.0.1857 64bit' és a 'File Scavenger v3.2' semmit sem talál.

Nem akarom újrakezdeni. Miként lehet ezt a problémát megoldani újrakezdés nélkül vagy a régi mentéseket visszahozni?


2010. jan. 15. 19:50
 1/1 anonim válasza:
ugye be volt kapcsolva a detektív mód a könyvnél? mert ha ki van kapcsolva akkor nem tudod kiszedni. Am ha sehogyan sem tudod megcsinálni akkor kezd el újra. én eddig (nem túlzok) 21-szer játszottam ki xbox-on, hardon. hidd el ezt a játékot nem unalmas újra kezdeni! :D
2010. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!