Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraftban ha meghalunk és...

Sziliczai kérdése:

Minecraftban ha meghalunk és nagyon messze vagyunk a kiindulástól (nem tudom merre voltam) hogy leget visszatalálni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 10:05
 1/5 Csak egy roland válasza:
Sehogy. Annyit tudsz csinálni hogy amikor letelepszel akkor beírod hogy /spawnpoint és berakja azt a pontot spawnnak tehát ha meghalsz oda rak vissza vagy a másik opció hogy alszol egyet azon a helyen ahol a cuccaid vannak.
2014. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 geiszla ***** válasza:
Az alap Minecraftban ha meghalsz ugyanott éledsz újra, ahol először beléptél a játékba. Egy helyre visszatalálni úgy a legegyszerűbb, ha megnyomod az F3-at a billentyűzeten (a legfelső sorban, valahogy így kell kinéznie: [link] és ott megkeresed a koordinátákat (X, Y, Z betűjelekkel ellátva). Ezeket leírod a helynél, ahova majd később vissza akarsz találni, így később ugyanazokat a koordinátákat megtalálva ugyanoda fogsz jutni (rögtön oda ugorhatsz, ha engedélyezve vannak a csalások és a chatbe (t billentyű) beírod, hogy "/tp <x koordináta> <y koordináta> <z koordináta>", idézőjelek nélkül (figyelj a /-re az elején)). Ezen kívül ajánlom még az alvást (csinálj egy ágyat), és akkor ha meghalsz az ágyban fogsz újraéledni. Plusz még iránytű használatával is nagyrészt be lehet lőni a helyet, ahova menni akarsz.
2014. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 geiszla ***** válasza:
A link végéről szedd le a zárójelet (valamiért azt is a link részének gondolta az oldal).
2014. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne sírjál nekem elveszett egy világom mikor viharban kiment a gép ,és nem kis kunyhót építettem
2014. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valentína1971 válasza:
Kisfiammal játszom,mi automatikusan visszakerülünk a házunkba amit építettünk ha kicsinálnak minket!
2014. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!