Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 miért nem indul...

Windows 7 miért nem indul normál módon, csak csökkentett módon?

Figyelt kérdés
2 napja állt meg a rendszer játék közben, lefagyott, vártam kicsit, újraindítottam, azóta windows logo után kékhalál minden induláskor. Csökkentett módban engedi elindítani. Formáztam már a rendszer meghajtót, újratelepítettem a Win 7-et, ugyanaz a helyzet. Annyi még, hogy rögtön az indulások elején, a Gigabyte-os háttér szemcsésen jelenik meg (ilyen alaplapom van). Ez a jelenség is csak 2 napja áll fent. Hogyan lehetne ezt orvosolni?

2014. aug. 24. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez általában akkor szokott előfordulni, ha a videokártyával valami baj van... ...próbáld meg leszedni a videokártya illesztőprogramját csökkentett módban, majd ha minden igaz be fog engedni normál üzemmódba!


Milyen videokártyád van? :-)

2014. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik driver nem megfelelő.

Viszont a Microsoft kiadott egy olyan frissítést ami kékhalált okoz [link]

2014. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sapphire Radeon HD 4830. Már dolgozom a driver-en.
2014. aug. 24. 11:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Windows Update-nél ki van kapcsolva az automatikus telepítés, szóval kétlem hogy ez okozná.
2014. aug. 24. 11:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és persze csökkentett módban nem lehet driver-t telepíteni. Miért is lehetne?
2014. aug. 24. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Töröld kézzel az eszköz illesztőprogramját az eszközkezelőben. és msconfig parancs beírása után kapcsold ki az automatikusan induló programoknál a gyanús, nem odavaló alkalmazásokat. Trójai is lehet.
2014. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel az oprendszer most lett felrakva, nincs is megmaradt driver amit törölhetnék, és az aut. induló programok listája is szinte üres.
2014. aug. 24. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld CMOS resettel. ha így sem jó lehet nem a rendszerrel van a baj hanem valamelyik hardverrel. ezen meg aligha lehet segíteni.
2014. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!