Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dead space 3 hibája ez?...

Gerike23 kérdése:

Dead space 3 hibája ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete játszok a dead space 3-al és mikor megölök valakit annak a holtteste sőt még a pályán lévő holttestek, elkezdenek össze vissza repülni a végtagjaik megnyúlnak mint ha karamellből lennének. Repkednek,ugrálnak össze vissza pattognak nem tudom a ki taposni belőlük a loot-ot. Még egy olyan 2 percig repkednek aztán hirtelen kezük lábuk leszakad majd tovább pattognak aztán szétloccsannak. Van mikor nem csinálja van mikor igen. Valaki segítsen, nem lehet így játszani nagyon zavaró.

2014. aug. 24. 14:48
 1/2 anonim válasza:
nem tudom mi lehet a baj
2016. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Já gec@ mókás lehet XD fúú szerintem tedd újra a játékot ha szomorú vagyok akor csak ezzel játszok és már nevetnék mint az álllat eredeti vagy nem azis fontos
2017. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!