Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs jel a monitoron?

Nincs jel a monitoron?

Figyelt kérdés

Hali. Tegnap még teljesen jól müködött a számítógépem. Mai nap be szerettem volna kapcsolni de a monitor annyit mondott hogy keresi a jelet. A számítógépet ha hagyom bootolni akkor nem tudom egyszerü gombnyomással kikapcsolni mint a BIOSban, hanem lenyomva tartva csak, tehát teljesen normálisan elindul a windows.


Monitort rákötöttem xboxra, rendesen adott képet.


Videókártyát, DVI kábelt, és fölösleges hardvereket (Második HDD és DVD olvasó) kihúztam és a fölös hardverek kivételével visszadugtam.


Másik kábellel rádugtam TVre a gépet, ott sem adott képet.


Videókártya, tápegység, procihütö ventillátor pörög.


Vírust nemigazán kaphatott, illetve tegnap este müködött.


Mi baja lehet? Miket próbáljak meg? Szerintem valamelyik hardvernek lesz baja, de ez így szerintem vidikari. Másikom nincs amivel próbálkozhatnék.



2014. aug. 25. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
alapjában véve a vga-ra gyanakodnék de pár hónapja küszködtem én is ilyennel és rájöttem hogy az egyik ram modul volt hibás.. ha több ram van akkor próbáld meg csak 1-1 el elindítani ha nincs akkor legalább a helyét változtasd meg hátha segít valamit
2014. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egyesével minden sloton mindkét memóriám, a probléma továbbra is fent áll. VGA lehet szerintem is ettöl függetlenül várom a további válaszokat.
2014. aug. 25. 14:40
 3/5 A kérdező kommentje:
bump
2014. aug. 25. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
keress valami ismerőst akinél ki tudod próbálni a cuccokat jobbat nem tudok kitalálni
2014. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vedd ki az ellemet a video karit meg huzd le az alaplaprol a tap kabelt es varj 10 percet nekem ez segitett
2017. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!