Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD-márkák között van valami...

DVD-márkák között van valami alapvető különbség?

Figyelt kérdés
Maxell, MediaRange, Verbatim, TDK, HP, Philips - ilyen márkájúakat találtam. Van valami különbség köztük?

2014. aug. 25. 23:14
 1/4 anonim válasza:

szerintem a különbségek ezek lehetnek: gyorsaság(de ebben nem vagyok annyira biztos mint a többiben)

anyag(tehát hogy pl több évig bírja)

meg hogy többe kerül. :D én szerintem ezek lehetnek de lehet hogy csak pénz különbség.

2014. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen random hogy kinek mi jön be.. egy ideig maxel-t használtam de a ps2 nem szerette és elég hamar olvashatatlanná vált.. aztán verbatimra váltottam és azóta használom szeretem.. de ha nem ps re kell írni akkor nálam az dönt hogy melyik az olcsóbb
2014. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van koztuk alapbol nev, ar, sebesseg es az anyaguk ami fontos abbol adodik az iras minosege es a tartossag. De pl verbatimon belul ugyanabbol a fajtabol van tobb minoseg mert mashol gyartjak valoszinu a tobbibol is de ezt konkret tudom.
2014. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] 3. Vagyok na itt lathatod melyiknek mi az anyaga.
2014. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!