Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megnyomtam az Alt Gr+ azt a...

Megnyomtam az Alt Gr+ azt a gombot ami a kérdőjel mellett van, és lekicsinyítette az oldalon az összes betűt, szóval nem látom és nem tudom visszacsinálni. Melyikkel kell?

Figyelt kérdés
Tudom hogy béna vagyok,de véletlen volt...XD És nagyon kéne a google...XD Léci írja meg valaki hogy melyikkel kell visszacsinálni... Köszii
2010. jan. 16. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Mien internet böngészőt használsz?:)

Operánál és Internet Explorernél jobbalsó sarokban van 1 % mérő aminek 100at kéne mutatnia

Ha neked 00% alatt van akk állítsd fel 100%-ra(nagíítás miatt)

Mozilla Firefoxnál pedig nyomd meg a ctrlt és a+ gombot és addog nyomd amig nem jó neked:)

2010. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Firefox van,de nem csinálja vissza...:S
2010. jan. 16. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ctrl gomb nyomva + egér görgető teker!
2010. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ebből nem értettem semmit...:D Mit tekerek?
2010. jan. 16. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egéren a görgetőt de ha nincs a + és a - jeleket nyomkod értelem szerűen.De azért le írom nagyításhoz + kicsinyítéshez - és a Ctrl gomb nyomva közben.
2010. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs,mert laptop. Amúgy nem vagyok fogyatékos,nyilván tudom hogy mire való a + meg a - de azt magyarázom 3 órája hogy hiába nyomogatom akkor sem csinál semmit...
2010. jan. 16. 13:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jó.Köszönöm a válaszokat. Megkérdezek valakit.:D Addig meg használom a másikat.
2010. jan. 16. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben laptopot használsz a billentyűzetet át kell kapcsolni a Funkció gombbal. Bal kéz felől Fn kék jelzésű gomb, és máris lesz + és - billentyűd.


Ezután nyomjál Ctrl++-t néhányszor!

2010. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj köszi...Sikerült. Akkor az volt a gond.:)
2010. jan. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!