Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ettől még jobban le lehet...

Ettől még jobban le lehet venni a grafikát a World of Tanksról?

Figyelt kérdés

Laptopon megy, de kissé húzza integrált grafikával, ami ugye nem meglepő. Egyébként játszható a játék.


[link]


[link]


[link]


2014. aug. 26. 20:28
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Próbáld ki ezt a köd eltávolító kiegészítést:

[link]


A felbontást nem engedi kisebbre venni?

2014. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha kisebbre veszem, akkor lekicsinyíti a képernyőt, és akkor körülötte fehér lesz az 'Asztal'. Ha a képernyő felbontását is arra optimalizálom amit a játékban beállítottam, akkor sem oldódik meg a probléma. Ez a ködeltávolító mód csak a 'Ruinberg on fire' pályára vonatkozik?

Sokat segítene?

2014. aug. 27. 07:28
 3/8 A kérdező kommentje:
JAVÍTÁS: *fekete lesz az asztal, nem fehér :D
2014. aug. 27. 07:28
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Valaki írta hogy nála 40 körülről 70 körülire tolta fel az fps-t, másnál meg nem érződött semmi. Egy próbát megér, legfeljebb visszaállítod.


Ha windows-ban is kisebbre állítod a felbontást akkor is lesz fekete keret? Némelyik laptoptípusnál a BIOS-ban lehet Screen stretch, vagy hasonló nevű beállítást kapcsolgatni, ami a kisebb felbontást széthúzza a teljes képernyőre.

2014. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:
Mivel csak ki kell csomagolni a játék \system\data mappájába 50 xml fájlt, ezeket előtte mentsd el (ki tudod könnyen jelölni az összes xml fájlt, ha kiterjesztés szerint rendezed), ha nem jön össze akkor meg visszamásolod.
2014. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Szerk.:

Nem jó mappát adtam meg: a letöltött zip 0.9.2 mappát a játék res_mods mappájába csomagold ki, ha ott van már ilyen 0.9.2 nevű mappa akkor előtte mentsd el.

2014. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

okés, köszi.


igen, azt én is észrevettem a mappa nevéből, hogy a mód mappájába kell másolni, mert a mappa megnevezése 0.9.2 volt...


köszönöm a segítséget, nemsokára megpróbálom, és írok :)

2014. aug. 27. 12:19
 8/8 A kérdező kommentje:
észrevehetően sokat segített :)
2014. aug. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!