Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az eseménynaplót teljesen...

Az eseménynaplót teljesen hogy lehet letiltani?

Figyelt kérdés

Hogy lehet úgy letiltani,hogy ne naplózzon?

-Apu féle csekkolás elkerülése-


Services.msc-n keresztül is tiltottam,indulást is,az eventgyűjtőnél is ,de akkor is naplóz. Valami segítség?Esetleg a naplózott dolgokat törölni hogy lehet,hogy ne maradjon nyoma?



2014. aug. 26. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ccleaner+ccenhancer ezeket tedd fel és a ccleanerben jelölj be mindent amit szeretnél, és még feltehetsz mellé egy advanced sxstem care-t is... én ezeket használom és minden nyomot eltüntet a gépről, sőt a ccleanerrel lehet szabad területet törölni vagy mit és ha 35 menetesre állítod igaz sokáig dolgozik de nem lehet utána semmit sem visszaállítani amit körábban töröltél a gépről
2014. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ccleaner +ASC6 fent van ,minden pipálva van mindig,ACV nem távolította,CCleaner sem. Továbbra is simán naplózza a dolgokat,úgy,hogy le van állítva a folyamat is..
2014. aug. 26. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

uhh, de egyébként milyen naplókat kellene törölni? hogy milyen fájlokat nyitottál meg vagy miket? csak mert azért írtam ezt a két progit mert ha a ccleaner mellé felteszem azt az akármit amit írtam akkor kibővül a menü és egy nagy rakás dolgot lehet vele törölni...



vagy ami másik még eszembe jutott ha nem sikerül sehogysem a törlés, ha van pendrive-od akkor arra tegyél egy linux telepítőt, ( jómagam az ubuntot és a kubuntut szoktam használni de olyat használsz amit szeretnél ) és ezt használod live rendszerként usb ről, és így nem tudja megnézni hogy miket csináltál... főleg ha magadnál tartod vagy elteszed olyan helyre a pendrive-ot ahol nem találja meg

2014. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Semmit nem bővített.

Naplóba a rendszer résznél egy Microsoft dolgot naplóz igen sokáig,meg a Speciális és sima bejelentkezést,folyamatosan,a biztonságnál meg valami microsoft cuccot. Ezek naplózása blokkolható?

2014. aug. 26. 22:15
 5/5 Schnellex83 válasza:

Tipikus hogyan gépezzek akkor ha apa nincs otthon. :D Sehogy! Mert úgy is rájön! Apám gyakran tette rá a gépházra a kezét ha hazajött, és lám az meleg volt, pont úgy ahogy a szék is amit 1,5 óra alatt átmelegítettem....

Nah lássuk a megoldást! Én azt tapasztaltam hogy a gép használatnak mindig marad nyoma!

Én inkább egy másik vinyót vennék, és arra tennék Win 7 et, majd mikor játszani akarsz akkor azt rádugod a gépre, és apáét lehúzod.

Vagy vedd rá a fatert hogy vegyen egy SATA elosztó kábelt, és akkor lehet egy gombbal váltogatni melyik vinyó induljon el... Ez neki is jó, mert akkor tutira nem lesz közöd az ő adataihoz.....

Ennek több értelmét látom, mint hogy napi szinten Törlöm a Win log ot, meg a registert, meg a TEMP et, és van még több tucat olyan File a gépen ami frissit a dátumot ha a gép egyszer is elidul... Total Commander -> C:\ -> rejtett file megjelenítés -> ctrl +b -> dátum szerint sorrendbe rak.... Nah azokat is át kellene írni az előző napra.... Szóval csak a saját vinyó lenne megoldás.... de szakik nektek milyen ötletetek van? :D :D :D

2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!