Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megfog halni a...

Szerintetek megfog halni a Litecoin? :/

Figyelt kérdés
Most akarok venni, de azt olvasom hogy nagyon az utolsókat rúgja, 50$-ról 5$ esett az ára fél év alatt, szerintetek van innen visszaút, vagy elfog tűnni a többi altcoinnal együtt?

2014. aug. 27. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs jövője, szerintem a dogecoin illetve a reddcoin fog nagyot ugrani a jövőben.
2014. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De megtudod indokolni miért? :/ (nem kötekedni akarok), most vettem 45 litecoint, bízva abba hogy feljebb csúszik az ára mert eléggé függ a bitcoin árától, a dogeról meg nekem az a véleményem hogy egy vicc lehet hogy jobb a reklámja mint a litecoinnak de értékben a közelébe sincs, amúgy a litecoinnak nem az a célja hogy a legértékesebb digitálisvaluta legyen hanem hogy a második amit elég régóta sikerül tartania, úgy írták le hogy az arany a bitcoin és a litecoin mint ezüst, én vállalom ezt a mostani kockázatot bár örülnék ha minél előbb megint robbanna egyet a bitcoin mert a litecoin is követné, és akkor váltanám vissza bicoinba az egészet.
2014. aug. 28. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazándiból ezt senki nem tudja előre, hogy mi lesz olyan ez mint a tőzsde találgatni lehet, én látok jövőt a digitális pénzek világában. Ahogy írod a Dogecoin marketingje nagyon jó egyre több helyen látom jó magam is, a reddcoin- még nagyon új sok pénzt belenyomtak, úgy 2 éven belül látok benne fantáziát. De a legeslegfontosabb tényező amiért ezeket a coin-okat vásárolom, hogy pici ár alatt hozzátudok jutni, így még értékesíteni is tudnám haszonnal, de nem ez a célom, hanem, hogy bevásároljak belőlük minél többet aztán majd idővel mikor jó az árfolyam eladjam.

2014. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy van jövője a coinoknak csak kérdés, melyik marad életben és hány év kell hozzá hogy valaki milliókat szakítson, én még 65$-ért akartam bitcoin venni de nem léptem, most már sajnálom, ezért nem akarok a litecoinról se lemaradni
2014. aug. 30. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!