Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopnak árthat az ágyban...

Laptopnak árthat az ágyban fekve használat, ezáltal megdöntve az egész laptopot felhúzott térd szögben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
A hűtője elkezdett néha kerregni. Pár hónapos a gép.
2014. aug. 27. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
A kerreges a beszivott szoszoktol van. Ki kene pucolni, mielott beall az egesz. Vegyel ala egy tartot, pl. egy ilyet: [link]
2014. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
Jó esetben némileg poros/szöszös lesz a belseje és rosszabbul hűl, rosszabb esetben túlmelegszik és előjön a BGA probléma.
2014. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egy szőrszál került bele a ventibe, és zizegett, mint mikor gyerekkorunkban berregőt tettünk a bicikli küllőire... aztán szétszedtem és kiszedtem belőle azt azóta jó, amúgy meg nem árt, csak keress valamit amit alátegyél, jómagam régi leselejtezett asztali gép oldallapját használom ami jóval nagyobb mint maga a lapos, így kényelmesen elfér rajta, és nem lesz baja ha ágyon van hisz nem tömődnek el a szellőzői...
2014. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!