Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Temp mappába letöltött fájloka...

Temp mappába letöltött fájlokat vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a problémám, hogy egy nagyobb méretű fájlt töltöttem le, (amit NEM szeretnék még egyszer!!!) de amikor megkérdezte, hogy mentse/nyissa a fájlt, a "megynitás"- on hagytam. Bezártam a munkamenetet és VÁÁÁÁ! A fájlt nem tudom megnyitni! Van rá valami lehetőség?? Előre is kösz!!
2014. aug. 27. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszáj leszel még egyszer letölteni, mert a te esetedben miután bezártad, akkor ugye egyértelműen törlődött a tempből. Na most arra, hogy onnan visszaállíts sérülésmentesen bármit, nos az esély szinte 0. Jobban jársz, ha inkább letöltöd még egyszer.
2014. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak már törölték arról az oldalról, ahonnan letöltöttem... :/
2014. aug. 27. 20:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, már megvan :) Jobb klikk a a letöltési listán rá és "letöltési hivatkozás másolása" ez segít :)
2014. aug. 27. 20:19
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Miért nem nézed meg, hogy a Temp mappában benne van-e?

Futtatásba: %temp% és megjelenik a Temp mappa tartalma.

2014. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:
De szerintem nem a rendszer Temp mappájába került hanem csak a használt böngészőprogram Cache mappájába.
2014. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néztem és nincs benne
2014. szept. 1. 16:56
 7/8 CspCsj ***** válasza:

Totalcommander-ben lehet olyat, hogy az adott mappába belépve (c:\users, ide kerülnek rendszerint az ilyen fájlok) Ctrl+B billentyűkre minden fájlt kilistáz (előtte a program beállításaiban érdemes bekapcsolni a rejtett és renddszerfájlok mutatását) itt aztán rendezhetjük méret, név, idő szerint. Elég könnyű megtalálni, de a listát néha sokáig tart elkészíteni, mert az ideiglenes fájlok mappája (temp) és a böngészőprogramok gyorsítótára (cache) sokszor több tízezernyi pici fájlt tartalmaz, amik a users mappa almappáiban halmozódnak.


Ha nem találtad akkor sajnos tényleg törlődhetett.

Gondolom azóta azért sikerült újra letölteni?

Ha nem, akkor mi volt a fájl? Hátha megtalálható máshol.

2014. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már megvolt, azért kösz :)
2014. szept. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!